در حال بارگذاری ، لطفا صبر کنید

ویزای کاری چیست؟

ویزای کاری چیست؟

یکی از راه های مهاجرت و اقامت در کشورهای مختلف از طریق ویزای کاری می باشد. زمانی که شما قصد کار در خارج از کشور را دارید باید ابتدا ویزای کاری آن کشور را اخذ کنید. شاید تا بحال برای شما این سوال پیش آمده باشد که ویزای کاری چیست و چند نوع است؟ برای آگاهی بیشت با ما همراه باشید.

دریافت ویزای کاری

در حال حاضر تقاضا برای کار در خارج از کشور بالا رفته است. علت اصلی آن را می توان وضعیت نامساعد اشتغال دانست. به هر حال در وضعیت فعلی افراد زیادی به فکر مهاجرت کاری هستند. در ادامه علاوه بر توضیحات مختصر، مقالات مرتبط با کشورهای مختلف را ارائه کرده ایم.

مزایا

از مهم ترین مزایای ویزای کاری امکان اخذ اقامت دائم از طریق آن می باشد. زمانی که شما مدت مشخصی در یک کشور به کار مشغول می شوید می توانید برای اقامت دائم به اداره مهاجرت آن کشور درخواست بدهید.

یکی دیگر از مزایای مهم داشتن درآمد در ابتدای ورود به کشور مقصد می باشد. بدین ترتیب شما با آرامش خاطر بیشتری به کشور مورد نظر مهاجرت کنید.

مزیت سوم و بسیار مهم ویزای مورد نظر این است که در مدت کوتاهی امکان همراهی خانواده تان وجود دارد. بدین ترتیب در مدت زمانی چند ماهه می توانید برای اعضای خانواده اقامت دریافت کنید.

مدارک مورد نیاز ویزای کاری

مدارک مورد نیاز ویزای کاری را نمی توان به صورت مطلق نام برد. مدارک مورد نیاز برای دریافت این نوع ویزا برای کشورهای مختلف متفاوت می باشد. به طور کلی یک سری مدارک بین کشورها مشترک می باشد که در ادامه مورد اشاره قرار می دهیم:

رزرو بلیت

ترجمه رسمی مدارک تحصیلی

دعوت نامه

مدارک سوابق کاری

و …

شرایط اخذ ویزای کاری

شرایط اخذ ویزای کاری همانند مدارک مورد نیاز آن تا حدودی بین کشورهای مختلف مشترک می باشد. برای اطلاع دقیق از شرایط اخذ ویزای مذکور برای هر کشور مقاله جداگانه آن را تهیه کرده ایم.

یکی از شرایطی که تقریبا بین کشورها مشترک است داشتن سابقه کاری مناسب در زمینه کار مورد درخواست می باشد.

یکی دیگر از شرایط اخذ ویزا داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با شغل درخواستی می باشد. همچنین سابقه کاری شما باید با مدرک تحصیلی تان یکی باشد.

توصیه ها

در صورتی که قصد مهاجرت کاری دارید ابتدا با مشاوران ما تماس بگیرید. مشاوران موسسه هرمس اپلای با سابقه درخشان در زمینه اخذ انواع ویزا و بخصوص در زمینه کاری آماده ارائه هرگونه خدمات در این زمینه می باشند.

در مجموع می توان گفت ویزای کار آلمان و همچنین ویزای کار کانادا از پرطرفدارترین ها می باشند. گفتن این نکته هم خالی از لطف نیست که این دو کشور بالاترین نرخ قبولی ویزای کار را دارند.

, ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

سایت ویزا تایم با هدف اطلاع رسانی و سهولت در امر مهاجرت در خدمت شما عزیزان می باشد

آخرین دیدگاه‌ها