در حال بارگذاری ، لطفا صبر کنید

وقت سفارت فوری اتریش

اتریش

اتریش یکی از امن ترین کشورهای جهان است ، ثبات اقتصادی ،سیاسی و اجتماعی این کشور را به کشوری جذاب تبدیل کرده است . اتریش کشوری سر سبز و زیبا در اروپا می باشد که مهد تمدن موسیقی دنیا محسوب می گردد. کشور اتریش با دارا بودن عناصری همچون کیفیت بالای محیط زیست و فرهنگ غنی، جاذبه های زیادی برای عرضه دارد . جمعیت این کشور در سال ۲۰۱۸ میلادی ۸٫۸۲۲٫۲۶۷ نفر گزارش شد .

اطلاعات ضروری که برای زندگی در  اتریش باید بدانید:

1.جستجوی خانه :برای پیداکردن خانه  میتوانید از طریق پایگاه های اینترنتی مراجعه کنید.

2.برق – گاز و گرمایش: به منظور تأمین برق، گاز و گرمایش در آپارتمان جدید، به موقع ، در شرکت های تأمین منابع انرژی ثبت نام کنید. از زمان بهره مندی آزاد از بازار انرژی در اتریش، هر فردی می تواند شرکت مناسب تأمین برق و گاز خود را انتخاب کند .

3.قرارداد و اجاره :این مورد شامل حقوق و وظایف موجر و مستأجر به شکل شفاهی یا کتبی است. در قرارداد اجاره باید نام مستأجر آورده شده و همچنین از فضاهای جنبی که اجاره شامل آن‌ها می‌گردد (گاراژ، انبار و…) و موارد اجاره داده شده، نام برده شده باشد. همچنین باید میزان اجاره (اجاره خالص و هزینه‌ای جنبی) و در صورت اجاره محدود، طول مدت اجاره بیان شده باشد. از آنجا که در صورت عقد قرارداد محدود، فقط در مواردی اندک، امکان قانونیِ فسخ قرارداد وجود دارد، توصیه می‌شود که شروط لغو قرارداد در قرارداد اجاره ذکر گردد .

4.تفکیک زباله :اتریش بالا‌ترین نرخ بازیافت در جهان را دارد . اکثر اتریشی ها به این موضوع اهمیت زیادی میدهند، برای جداسازی زباله باید شخصاً از شورای شهر یا شهردای محله خود کسب اطلاع کرد . عدم رعایت قوانین جداسازی زباله ممکن است شکایت های قانونی و جریمه های نقدی را به دنبال داشته باشد .

5.تلفن و اینترنت :در بیشتر موارد یک شرکت واحد، ارائه کننده ارتباط مخابراتی و اینترنتی است .

حقایقی جالب درباره کشور اتریش که تا به حال نشنیده اید :

1. پرچم اتریش یکی از قدیمی ترین پرچم های دنیا محسوب می‌شود.

2.فکر می‌کنید هیتلر یک آلمانی بود؟ پاسخ به این سوال منفی است. وی نیز یک اتریشی محسوب می‌شود.

3.بیشتر مساحت اتریش کوهستانی بوده و شامل رشته کوه های آلپ می‌شود و حدود یک چهارم جمعیت این کشور نیز در شهر وین زندگی می‌کنند.

4.بزرگ ترین زمرد سبز جهان با وزن ۲ هزار و ۸۶۰ قیراط در شهر وین نگهداری و به نمایش گذاشته شده است.

5.در سال های اخیر همواره کشور اتریش در بین کشورهای دارای بالاترین سطح استاندارد زندگی در جهان قرار داشته و نام شهر وین نیز همیشه در بین بهترین شهرهای دنیا برای زندگی وجود داشته است .

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

سایت ویزا تایم با هدف اطلاع رسانی و سهولت در امر مهاجرت در خدمت شما عزیزان می باشد

آخرین دیدگاه‌ها