در حال بارگذاری ، لطفا صبر کنید

وقت اقامت فوری هلند

هلند

هلند یکی از زیباترین کشورهای جهان است که در بخش شمال غربی قاره اروپا قرار دارد. شرایط آب و هوایی و گونه های مختلف گل در این کشور میتواند یکی از دلایل زیبایی آن باشد. جاذبه های گردشگری، فرهنگی، تحصیلی و اقتصادی کشور هلند به گونه ای است که نظر تمامی گردشگران با سلایق و گرایشهای متفاوت را به خود جلب خواهد کرد.

تحصیل در هلند

کودکان هلند از سن ۴ سالگی وارد مدرسه می شوند. اساس تحصیل در هلند آینده ی افراد در این کشور، علاقه شخصی، تجربه و استعداد می باشد و مدرک محوری در آن معنا ندارد.

جاذبه های گردشگری هلند

از جمله آثار دیدنی در هلند موزه مرمونو نام دارد. این موزه مختص کتب قدیمی و با ارزش است و شهرت جهانی دارد. از دیگر موزه های معروف می توان به موزه لوییس کوپروس اشاره کرد که شامل ابزار و وسایل شخصی و کتاب های دست نویس لوییس نویسنده مشهور می باشد. از زیباترین و وسیع ترین فضای سبز هوس تن بوش نام دارد که مساحت زیادی رابرخوردار است. نخستین مکانی که کنفرانس بین المللی صلح در آن برگزار شد قصری است که در این فضای سبز قرار دارد. این قصر محل اقامت خاندان سلطنتی کشور هلند در گذشته بوده است .

آب و هوای هلند

تابستان های هلند به توریست ها تعلق دارد. موزه ها رستوران ها و هتل ها پر از گردشگر است. تابستان های هلند از نظر آب و هوا متعادل تر از زمستان های سرد و پر بارش و یخبندان هلند است ولی به دلیل کم ارتفاع بودن زمین در هلند آب و هوا با وزیدن باد تغییر می کند.

تعدادی از غذاهای هلندی که توجه توریست ها را جلب کرده است:

1.هائودسه کاس: هائدسه کاس را می توان همان پنیر گودا دانست که در بین اهالی هلند شهرت بالایی دارد زیرا هلندی ها به طور عمومی از پنیر خامه ایی استقبال نموده و این پنیر به دلیل طعم مطلوب بسیار محبوب  بوده و فروش بالایی در هلند دارد.

2.پوفرچس: پوفرچس یکی از محبوب ترین شیرینی های هلندی می باشد که گردشگران علاقه زیادی به این نوع شیرینی دارند.

3. شاه ماهی هلند : از غذاهای سنتی هلند که طرفداران بسیاری نزد توریست هایی که به هلند سفر می کنند دارد شاه ماهی هلند می باشد.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها

سایت ویزا تایم با هدف اطلاع رسانی و سهولت در امر مهاجرت در خدمت شما عزیزان می باشد

آخرین دیدگاه‌ها